Tajnou licencovanou hrou Bethesdy je herná adaptácia Disney značky
Fáma

Tajnou licencovanou hrou Bethesdy je herná adaptácia Disney značky

 

Ďalšia...

Súčasťou tzv. Xbox FTC leaku bol aj masívny zoznam plánov vydavateľstva Bethesda a ich herného portfólia. A aj keď väčšina hier zo zoznamu už bola ohlásených alebo minimálne o ich vývoji vieme, tak niekoľko z nich je zatiaľ zahrnutých rúškom tajomstva.

Jednou z tých hier je aj projekt označený ako „Licensed IP Game,“ čo naznačuje, že ide o adaptáciu existujúcej značky, pri ktorej je držiteľom licencie iná spoločnosť. Niečo ako Indiana Jones hra, ktorú vyvíja štúdio MachineGames, tvorcovia reštartovanej značky Wolfenstein.

Povaha tejto licencovanej značky však nie je známa no vieme, že finančné očakávania sú celkom veľké – hra by mala vyprodukovať tržby vo výške 225 miliónov dolárov v prvom roku na trhu, čo sú porovnateľné očakávania, ako práve spomínaná Indiana Jones hra.

Známy insider Shpeshal Nick v novej edícii Xbox Era podcastu prezradil, že vlastníkom tejto licencie je Disney a opäť tak ide o podobnú situáciu ako pri Indiana Jones hre. Viac však prezradiť nevedel. Nevieme teda ani to o akú značku ide a ani to, ktoré štúdio na hre pracuje.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk