Je Wolfenstein 3 naozaj vo vývoji?

Je Wolfenstein 3 naozaj vo vývoji?

 

Ďalší náznak.

Napriek tomu, že vice-prezident Bethesdy Pete Hines ešte v roku 2018 potvrdil, že sa dočkáme hry Wolfenstein 3, tak na jej reálne ohlásenie stále čakáme. Navyše, keď švédske štúdio MachineGames ohlásilo práce na Indiana Jones hre, tak pravdepodobnosť toho, že by toto štúdio dokázalo zvládnuť produkciu dvoch hier naraz sa výrazne znížila a predpokladalo sa tak, že Wolfenstein 3 bol odsunutý na vedľajšiu koľaj.

Nádej však nezomiera. Práve naopak. Na oficiálnych stránkach Zenimax Media sa totiž objavila ponuka na pracovnú pozíciu Senior Animator, ktorá celkom jasne naznačuje, že budúci zamestnanec MachineGames bude pracovať na Wolfenstein hre.

Pracovná pozícia totiž žiada minimálne jednu vydanú AAA hru a taktiež aj skúsenosti s vytváraním hier z pohľadu prvej osoby. Budúcemu zamestnancovi taktiež pomôže „silná znalosť hier od MachineGames,“ kde spadajú prakticky iba Wolfenstein hry a taktiež aj skúsenosti s animovaním štvornohých tvorov.

Navyše, mnohí ďalší zamestnanci štúdia MachineGames majú vo svojich profiloch uvedené, že okrem Indiana Jones hry pracujú na ďalšom, zatiaľ neohlásenom projekte.

Zdroj: Zenimax

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk