Certain Affinity potvrdilo, že pracuje na neohlásenom obsahu pre Halo Infinite

Certain Affinity potvrdilo, že pracuje na neohlásenom obsahu pre Halo Infinite

 

Tatanka?!

Nezávislé štúdio Certain Affinity napriek svojej „nezávislosti“ spolupracuje veľmi úzko so spoločnosťou Microsoft. V priebehu roka sme sa dozvedeli o niekoľkých nových a podporných projektoch, ktorým sa venujú – od podpory vývoja hry Perfect Dark, cez vývoj novej hry inšpirovanej sériou Monster Hunter, ktorá má byť Xbox exkluzivitou (Project Suertre) až po nový obsah pre Halo Infinite s označením Project Tatanka.

A práve existenciu posledného menovaného projektu priamo potvrdil šéf Certain Affinity Max Hoberman v rozhovore pre VentureBeat: „Najväčšia vec, ktorú teraz robíme a ktorá je verejná, je, že už viac ako dva roky pracujeme na Halo Infinite a robíme niečo, čo - oni veľmi predpisujú, čo môžeme povedať a čo nie.“

"Robíme však niečo neohlásené a na tejto neohlásenej veci robíme hlavný vývoj od koncepcie a dizajnu. Je to niečo veľké a nové pre sériu Halo. Ale nemôžem o tom povedať viac.

"Je to náš jediný najväčší projekt z našich troch projektov v súčasnosti. Pracuje na ňom takmer 100 vývojárov."

Podľa informácií Jeza Cordena z Windows Central, ktorý o tomto projekte prvý informoval by malo ísť o akýsi hybrid medzi Battle Royale módom a Warzone módom z Halo 5: Guardians. Spustenie tohto módu sa očakáva niekedy v období tretej a štvrtej sezóny Halo Infinite, čiže v mesiacoch marec-september 2023.

Zdroj: VentureBeat

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk