Prejdenie A Plague Tale: Requiem zaberie dvojnásobok času oproti Innocence

Prejdenie A Plague Tale: Requiem zaberie dvojnásobok času oproti Innocence

 

Hra je údajne bez nudného obsahu.

Hlavný dizajnér štúdia Asobo Kevin Pinson v rozhovore pre PLAY Magazine prezradil, že prejdenie chystaného pokračovania A Plague Tale s podtitulom Requiem zaberie hráčom približne dvojnásobok času oproti Innocence a časovo by sme sa tak mali hýbať medzi 15-18 hodinami hrania.

Tieto údaje vychádzajú z interného testovania štúdia a samozrejme je možné, že šikovní hráči prejdú hru rýchlejšie, no je zjavné, že to nebude hra na jedno posedenie.

Pinson zároveň upokojil hráčov, že Requiem nie je umelo naťahovaný nudným obsahom bez veľkého zmyslu len preto, aby sa mohli pochváliť solídnou dĺžkou: „Je to o tempe, nie sú tam žiadne zbytočné prvky a nesnažíme sa to predĺžiť len preto, že by sme to potrebovali," ubezpečuje Pinson v Play Magazine. "Náš vydavateľ Focus Interactive nás podporuje v tom, aby sme pre hru urobili takú dĺžku, akú chceme pre príbeh, ktorý chceme vyrozprávať. Takže sa nesnažíme o konkrétny počet hodín. Nie je to niečo, čo by sme brali do úvahy pri prvom návrhu hry. Sme malý tím 70 ľudí, takže musíme byť pri výbere naozaj drastickí."

Vydanie A Plague Tale: Requiem je naplánované na 18. októbra na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5 a hra pristane v deň vydania v predplatnom Xbox Game Pass.

Zdroj: Play

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk