Remake Splinter Cell upraví príbeh tak, aby bol vhodný pre „moderné publikum“

Remake Splinter Cell upraví príbeh tak, aby bol vhodný pre „moderné publikum“

 

Toto neznie práve najlepšie.

Ako ste už možno postrehli, Ubisoft chystá okrem zástupu iných hier aj remake kultovej prvej Splinter Cell hry, ktorý bude postavený na Snowdrop engine (The Division, Avatar). Zatiaľ však netušíme, ako vývojárske štúdio Ubisoft Toronto pristúpi k spracovaniu zdrojového materiálu.

Vieme však to, že po príbehovej stránke dôjde k masívnym úpravám. Web PSU si totiž všimol, že Ubisoft hľadá pre tento remake scenáristu, ktorý „aktualizuje príbeh tak, aby bol vhodný pre moderné publikum.“

Príbeh pôvodnej hry z roku 2002 bol štandardne jednoduchý a slúžil skôr ako poskytnutie dôvodu na plnenie misií. Hlavnou postavou je Sam Fisher, agent odnože US National Security Agency s názvom Third Echelon a jeho úlohou je zabezpečovať poriadok vo svete, ktorý sa rúti do vojny.

"Za použitia základov pôvodnej Splinter Cell hry prepisujeme a aktualizujeme príbeh pre moderné publikum." Chceme zachovať ducha a témy pôvodnej hry a zároveň preskúmať naše postavy a svet, aby boli autentickejšie a uveriteľnejšie. Ako scenárista v Ubisofte Toronto sa pripojíte k naratívnemu tímu a pomôžete vytvoriť ucelený a presvedčivý príbeh pre nové publikum fanúšikov hry Splinter Cell,“ uviedol Ubisoft v inzeráte na pracovnú pozíciu.

Zdroj: PSU

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk