Moderi Starfieldu sa pripravujú na vývoj patchov pre hru napriek tomu, že Starfield príde až na budúci rok

Moderi Starfieldu sa pripravujú na vývoj patchov pre hru napriek tomu, že Starfield príde až na budúci rok

 

Skúsenosti s Bethesdou.

Skupina moderov sa už dala dokopy a pripravuje prvý komunitný patch pre hru Starfield. Problém? Možno v tom, že Starfield príde až na budúci rok na PC a Xbox Series X/S. Zdá sa však, že táto skutočnosť moderov vôbec neodradila a tí už očakávajú, že Bethesda splní svoju povesť a prinesie hru plnú bugov, ktoré bude treba opravovať. Podobne ako pri minulých hrách štúdia.

Moderi vychádzajú z predpokladu, že nová generácia Creation Enginu bude obsahovať veľké množstvo podobných chýb ako predchádzajúce hry štúdia a včasná organizácia do prvého komunitného patchu dáva moderom ten najlepší predpoklad promptne reagovať na prípadné nedokončené vydanie hry.

Ale čo vieme...možno nás BGS prekvapí a komunita nebude mať čo opravovať. Pre vývojárov hry to však musí byť celkom zaujímavé – komunita sa už pol roka pred vydaním hry pripravuje na opravu hry, ktorú oni sami teraz vyvíjajú. A hlavne to hovorí o reputácii štúdia.

Komunitný patch sa bude na začiatku zameriavať na zle umiestnené objekty, problémy so skriptmi, problémy s parametrami jednotlivých predmetov, nefunkčné misie a questy, exploity, ktoré kazia hru, problémové atribúty a problémy s textom v hre.

Ak ste moder Bethesda hier a chcete sa zapojiť, tak tuto nájdete odkaz na SCP.

Zdroj: PCGamer
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk