DICE sľubuje, že Hazard Zone v Battlefield 2042 nebude mať žiadne pay-to-win prvky

DICE sľubuje, že Hazard Zone v Battlefield 2042 nebude mať žiadne pay-to-win prvky

 

Iba hraním...

Oficiálne predstavenie módu Hazard Zone pre Battlefield 2042 máme za sebou a tak, ako hovorili leaky pred ohlásením je Hazard Zone módom, ktorý postaví skupinku štyroch hráčov proti ďalším skupinkám živých hráčov a taktiež aj proti vojakom, ktorí budú ovládaní umelou inteligenciou. Ich úlohou bude získať dáta a následne vykonať úspešnú extrakciu z mapy.

Dizajnér Daniel Berlin následne prezradil, že zápasy Hazard Zone módu môžu trvať od päť do 20 minút a to v závislosti od toho, kedy sa hráči rozhodnú pre extrakciu a ako úspešní sú. Herný mód bude hrateľný na všetkých siedmych mapách, ktoré budú súčasťou vydania hry (nie tie, ktoré sú súčasťou Battlefield Portal).

Hrať budeme za špecialistov, no z každého bude môcť byť v skupine hráčov iba jeden. XP body sú rozdávané za likvidácie, oživovanie a pomáhanie spolubojovníkom a taktiež aj za dáta, ktoré sa im podarí zozbierať. AI vojaci sú označení ako Occupying Forces a ich správanie je dynamické: „Môžu sa premávať po mape, naháňať vás alebo ochraňovať oblasti. To, na koľko z nich narazíte závisí od šťastia a vašej akcie na mape, takže si dávajte pozor.“

Spolubojovníci sa budú dať oživovať cez Redeploy Uplink a Squad Redeploy Call-in, čo je predmet, ktorý sa dá kúpiť za Dark Market Credits, čo je herná mena exkluzívna pre Hazard Zone. Ak však máte obavy z monetizácie, tak môžete zostať pokojní. Dark Market Credits sa nebudú dať kúpiť za reálne peniaze, a získate ich len hraním.

Battlefield 2042 príde 19. novembra.

Zdroj: DICE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk