Novej Dragon Age hry by sme sa mali dočkať v roku 2023

Novej Dragon Age hry by sme sa mali dočkať v roku 2023

 

Ak pôjdu veci podľa plánu.

Nikoho neprekvapilo, že na tohtoročnom podujatí EA Play Live sme nevideli novú Dragon Age hru. Aj keď by už hádam bol najvyšší čas (hra bola prvýkrát ohlásená ešte koncom roka 2018), tak samotné BioWare ešte pred konaniam prezentácie EA oznámilo, že hra tam nebude.

Aký je teda stav vývoja novej Dragon Age hry? Našťastie odpoveď na túto otázku nám prezradil známy herný redaktor Venture Beat Jeff Grubb. Podľa jeho informácií by sme sa mali Dragon Age 4 (alebo akokoľvek sa tento diel bude volať) dočkať v roku 2023. Na tento rok v súčasnosti mieri BioWare jej vydanie, no hovorca EA z pochopiteľných dôvodov odmietol potvrdiť túto informáciu.

Ako sme videli na príklade pandémie COVID-19, vývoj hry môže narušiť viacero faktorov a hra tak pokojne môže skĺznuť na rok 2024 a EA sa určite nebude viazať na rok vydania takto skoro.

Grubb prezradil, že marketingová kampaň k hre by sa mala začať na budúci rok a taktiež potvrdil nedávne informácie o tom, že EA umožnilo štúdiu BioWare vytvoriť čisto single-playerovú RPG hru bez nutnosti pridávania live service prvkov.

Zdroj: VentureBeat
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk