Aiden Pearce navštívi Londýn v lete a tento víkend si WD: Legion zahráte zdarma

Aiden Pearce navštívi Londýn v lete a tento víkend si WD: Legion zahráte zdarma

 

Plány sú stanovené.

Teraz, keď sa online mód dostal do hry Watch Dogs: Legion aj na PC, tak sa Ubisoft rozhodol prilákať do hry novú krv. Počas celého tohto víkendu totiž budú mať hráči na PC, Xbox a Playstation konzolách možnosť zahrať si Watch Dogs: Legion úplne zdarma.

Hra bude dostupná konkrétne od 25. do 29. marca a k dispozícii budete mať celý Londýn, všetky hrateľné postavy a aktivity v otvorenom svete a príbehovú kampaň až do misie Skye Larsen. K dispozícii bude taktiež aj zľava na plnú hru v prípade, že sa vám skúšobná verzia zapáči. A ak si ju kúpite, tak váš postup hrou si zoberiete do plnej verzie.

Ubisoft taktiež priblížil plán na pridávanie nového obsahu do hry. Hra sa tak stáva štandardnou live service hrou. V apríli pribudne nová hrateľná postava Mina Sidhu a nové misie. Na konci mája sa môžeme tešiť na Tactical Op 2, PvP Invasion a PvP Extraction módy. Koncom júna pribudne príbehová expanzia Watch Dogs Bloodline, ktorá do hry pridá hrdinu prvého Watch Dogs, Aidena Pearca a taktiež aj postavu Wrencha a v auguste sa zas dočkáe postavy Darcy, nových misií a nového herného podujatia.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk