5 ďalších hier si môžete na Xbox Series X/S vychutnať v 60FPS

5 ďalších hier si môžete na Xbox Series X/S vychutnať v 60FPS

 

Alebo si môžete ponechať „old-gen“ framerate.

Iba niekoľko dní po ohlásení si môžete na konzolách Xbox Series X a S zahrať päť Bethesda hier v 60FPS. Hry Prey, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, Fallout 4, Fallout 76 a Dishonored: Definitive Edition totiž oficiálne podporujú funkciu FPS Boost a pripájajú sa k už existujúcim hrám s podporou tejto funkcie – Watch Dogs 2, Far Cry 4, New Super Lucky’s Tale, Sniper Elite 4 a UFC 4.

Z priamych záberov z hrania je však zrejmé, že taký Fallout 4 kompenzuje zvýšený framerate jemne zníženým rozlíšením, no na druhej strane ponúkajú všetky tieto hry takmer dokonalý 60FPS zážitok – niečo, čo sa na konzolách starej generácie vychutnať nedalo.

Preto je fajn, že stále existuje možnosť si funkciu FPS Boost vypnúť, rovnako ako sa dá vypnúť aj funkcia Auto HDR. Všetko, čo potrebujete pre jej aktiváciu/deaktiváciu spraviť je ísť do Manažmentu konkrétnej hry a v sekcii Compatibility Options nájdete funkcie FPS Boost a Auto HDR. Pri jej vypnutí – zapnutí je však potrebné hru reštartovať.

A keď sme už pri tom. Keďže jednou z FPS Boost hier je Prey (a hra je taktiež v Game Passe), tak nám spravte tú láskavosť a zahrajte si ju. Poďakujete sa nám potom.

Zdroj: Xbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk