Parazit dlho nevydržal: Ubisoft tvrdí, že nové meno pre nový Rainbow Six neurčil

Parazit dlho nevydržal: Ubisoft tvrdí, že nové meno pre nový Rainbow Six neurčil

 

Preto je zatiaľ zverejnený pracovný názov.

Dnes ráno sme vás informovali o tom, že Ubisoft sa rozhodol premenovať ich chystanú kooperatívnu hru Rainbow Six Quarantine na Rainbow Six Parasite. A to z dôvodu pandémie koronavírusu a negatívnej konotácie, ktorú vyvoláva slovo karanténa (Quarantine).

Nakoniec sa však má situácia trochu inak. Ani Rainbow Six Parasite totiž nie je finálne meno pre hru. Ubisoft totiž prezradil, že Parasite je interné označenie hry, ktoré štúdio používa pri jej testovaní na konzolách. Preto sa aj objavilo na Playstation Store a bolo teda brané, ako nové meno pre hru. Zároveň však Ubisoft potvrdil, že hra nebude vydaná ani ako Quarantine.

„Nedávno sme sa podelili o informáciu, že zmeníme meno hry Rainbow Six Quarantine, no Parasite je iba náhradný názov hry, ktorý používa náš interný tím na testovanie hry. Nedávno sme spustili interný test hry a preto sa detaily dostali na verejnosť. Môžeme potvrdiť, že je to ukážka z chystanej hry a ďalšie informácie vrátane oficiálneho mena uverejníme neskôr,“ prezradil Ubisoft.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk