Nový Mass Effect mieri opäť do Andromeda galaxie

Nový Mass Effect mieri opäť do Andromeda galaxie

 

Naznačujú to konceptové obrázky.

Okrem toho, že sme sa pred nejakým časom dočkali oficiálneho potvrdenia existencie Mass Effect Trilogy kolekcie, tak sme sa dočkali aj oficiálneho potvrdenia, že Bioware vyvíja nový prírastok do série Mass Effect. A na rozdiel od nie až tak chválenej Andromedy, na tomto Mass Effecte pracuje „tím veteránov série“ (Na Andromede pracovalo dnes už neexistujúce štúdio Bioware Montreal).

Bioware k tejto informácií zverejnilo jeden obrázok lode Mud Skipper a ten komunita analyzovala donekonečna, no veľa informácií sa z neho vyčítať nedá.

Bioware však vydalo knihu Bioware: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development a táto kniha obsahuje tri ďalšie konceptové obrázky, ktoré už toho napovedajú oveľa viac.

A zdá sa, že sa opäť vyberieme na výlet do Andromeda galaxie. Na prvom obrázku je totiž vidieť obrysy postavy, ktorá nápadne pripomína rasu Angara, ktorá sa nachádzala iba v tejto galaxii. A aby toho nebolo málo, tak na ďalšom obrázku môžeme vidieť štruktúru, ktorá nápadne pripomína architektúru Remnant. Ako možno viete, Remnants bola tajná pokročilá civilizácia Andromeda galaxii, ktorá však záhadne zmizla pred udalosťami hry Mass Effect Andromeda.

Mike Gamble, šéf vývoja však nechal fanúšikom v knihe ešte jeden odkaz: „Toto je neuveriteľné herné univerzum s históriou z ktorej môžeme čerpať a príbehmi, ktoré môžeme rozprávať. Snažíme sa vytvoriť niečo, čo bude určené pre fanúšikov.“

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk