Starfield leaky sa potvrdzujú: Naozaj sa hry dočkáme už v roku 2021?

Starfield leaky sa potvrdzujú: Naozaj sa hry dočkáme už v roku 2021?

 

Všetko do seba začína zapadať.

Pred niekoľkými týždňami sme sa dočkali leaku, ktorý sa týka chystanej hry od Bethesda Game Studios s názvom Starfield. Tento leak prišiel v niekoľkých vlnách a údajný leaker nám odprezentoval niekoľko obrázkov z prastarého buildu hry a taktiež aj niekoľko artov a jedno zaujímavé logo.

No, ako to už pri leakoch býva, overiť jeho pravosť je nemožné. A tak sme o ňom informovali, no cez jedno prižmúrené oko. No zdá sa, že leaker si necucal veci z prsta a skutočne má prístup k informáciám o vývoji hry.

Potvrdilo sa to počas konferencie Develop:Brighton v ktorej vystúpil šéf štúdia BGS Todd Howard. Chvíľu sa tam však mihol aj ďalší zamestnanec štúdia, ktorý mal na sebe Starfield tričko. A keď si všimnete rukáv trička, tak na ňom sa nachádza zaujímavý symbol. Presne taký, ktorý sa nachádzal aj v leaknutých obrázkoch a informáciách z hry.

Z toho vyplýva, že daný leaker mal alebo má prístup k informáciám z vývoja hry. Prečo je to však dôležité? Možno preto, že leaker okrem iného tiež tvrdil, že cieľom Bethesdy je vydať hru v roku 2021. Otázkou však je, či tento cieľ nenarazil na komplikácie s názvom COVID-19 a či sa hry počas budúceho roka skutočne dočkáme. Faktom ale zostáva, že Starfield je možno v pokročilejšom štádiu vývoja, ako si myslíme.

Zdroj: Twitter/Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk