60 takmer všade: Ubisoft prezradil, ako budú hry fungovať na nových konzolách

60 takmer všade: Ubisoft prezradil, ako budú hry fungovať na nových konzolách

 

Jedna čierna ovca sa však objavila.

Spoločnosť Ubisoft chystá na najbližšie mesiace celkom solídnu porciu hier a vzhľadom na to, že tieto hry sa dostanú aj na nové konzoly a hráči chcú vedieť, ako tieto hry na next-gen konzolách budú fungovať. A až na jednu výnimku to zatiaľ vyzerá veľmi dobre.

Samozrejme, všetky Ubisoft hry ponúknu next-gen verzie hier zdarma, takže vám stačí kúpiť kópiu na súčasnú generáciu konzol.

Watch Dogs: Legion

Nová akčná adventúra odohrávajúca sa v Londýne bude prakticky jedinou hrou, ktorá neposkytne 60FPS mód, no na druhej strane sa od Ubisoftu dočkáme aspoň podpory ray tracingu. To znamená, že Xbox Series X a Playstation 5 verzie poskytnú hráčom 4K rozlíšenie a 30FPS. Rozlíšenie Xbox Series S verzie nebolo konkretizované.

Assassin’s Creed Valhalla

Ďalšie pokračovanie Assassin’s Creed série k nám príde v novembri a hra sa dočká na Xbox Series X a Playstaiton 5 4K rozlíšenia a 60FPS. Xbox Series S ponúkne možnosť 60FPS, no ani tu nebolo rozlíšenie konkretizované.

Immortals: Fenyx Rising

Tá istá pieseň ako pri Assassin’s Creed Valhalla. Aj decembrová hra Ubisoftu ponúkne 4K rozlíšenie a 60FPS na Xbox Series X a Playstation 5. A ani tu nie je rozlíšenie Xbox Series S konkretizované.

Far Cry 6

Aj budúcoročná FPS hra od Ubisoftu, Far Cry 6 ponúkne hráčom na next-gen konzolách 60FPS mód, ktorý bude dostupný na Playstation 5 a Xbox Series X.

Riders Republic

Ďalšia februárová hra Ubisoftu tiež ponúkne 4K rozlíšenie a 60FPS na Xbox Series X a Playstation 5.

Rainbow Six: Siege

Populárna kompetitívna FPS hra sa dočká na next-gen konzolách patchu, ktorý hre pridá možnosť fungovania v 4K a 120FPS. Upgrade hry je pre všetkých majiteľov hry zdarma.

For Honor

Ďalšia zo starších hier Ubisoftu sa dočká next-gen patchu a ten pridá Playstation 5 a Xbox Series X podporu 4K a 60FPS. Xbox Series S bude fungovať v rozlíšení 1080p a 60FPS a update bude dostupný v decembri tohto roka.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk