Starfieldu leakol ďalší obrázok a hra údajne cieli svoje vydanie na rok 2021

Starfieldu leakol ďalší obrázok a hra údajne cieli svoje vydanie na rok 2021

 

Opäť nám však asi veľa nepovie.

Po kúpe Bethesdy s Microsoftom sa nám akosi roztrhlo vrece s leakmi hry Starfield. Pred niekoľkými dňami sme sa dočkali niekoľkých obrázkov, pričom jeden z nich údajne pochádza z prastarého buildu hry z roku 2018.

A teraz sme sa dočkali ďalšieho obrázku. Podľa leakera, ktorý ho zverejnil ide o záber z rovnakého buildu z roku 2018 a neotextúrované pozadie a zem to akurát tak potvrdzujú. Navyše, leaker údajne disponuje ďalšími obrázkami z hry a dá sa teda predpokladať, že sa ich možno čoskoro dočkáme.

Oveľa zaujímavejšia informácia je však tá, ktorú tento leaker uverejnil. Podľa neho je totiž vydanie hry smerované na rok 2021. Samozrejme, nevieme overiť pravdivosť tohto tvrdenia a navyše musíme vziať do úvahy aj vplyv pandémie COVID-19 na rýchlosť vývoja hier a preto by sme túto informáciu určite nebrali ako istú.

Čo sa platforiem týka, tak zatiaľ nevieme či sa Starfieldu dočkáme aj na Playstation konzolách, alebo si Microsoft z hry spraví exkluzivitu pre Xbox konzoly a PC. Sarah Bond z Microsoftu totiž vo včerajšom blogu napísala: „Jedna z vecí, ktorá ma veľmi teší je vidieť plán vydávania nových hier od Bethesdy, ktoré prídu na Xbox konzoly a PC a to vrátane Starfield, očakávanej sci-fi hry, ktorá je momentálne vo vývoji v Bethesda Game Studios.“

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk