3 nové hry, zmeny v PC hraní a 2-3 nové štúdiá. To bude Xbox na E3 2019!
E3

3 nové hry, zmeny v PC hraní a 2-3 nové štúdiá. To bude Xbox na E3 2019!

 

Špekulácie sa začínajú množiť.

E3 2019 je ešte niekoľko mesiacov pred nami, no ako to už každý rok býva, špekulácie, potvrdenia a rôzne dohady prúdia takmer každý deň. Napríklad oficiálne vieme to, že Sony sa v tomto roku na výstave E3 nezúčastní, no Microsoft a Nintendo áno. No Nintendo nebude mať tradičnú konferenciu, ale opäť zvolia pravdepodobne niečo na štýl Nintendo Direct a to znamená, že jediná spoločnosť s klasickou konferenciou bude Microsoft.

Phil Spencer, šéf Xbox divízie nedávno povedal, že na E3 2019 majú prichystané skvelé oznámenia, ale to hovorí každý rok. No ľudia s dobre informovanými zdrojmi a z prostredia Microsoftu už začali zberať rôzne informácie, čoho sa dočkáme na od Microsoftu v tomto roku.

Jedným z nich je aj Klobrille, ktorý už niekoľkokrát leakol informácie predtým, ako boli oficiálne ohlásené a tie informácie sa nakoniec stali skutočnosťou. Podľa neho a aj ďalších zdrojov určite uvidíme štvoricu už ohlásených hier. Konkrétne Halo Infinite, Gears 5, Age of Empires 4 a Battletoads hru.

Okrem toho sa však dočkáme znovuoživenej starej IP od Microsoftu (tu sa špekuluje o Fable alebo Perfect Dark). Taktiež uvidíme novú hru od štúdia Ninja Theory a dvojicu ďalších, ešte neoznámených hier.

Tam by sa to však končiť nemalo. Okrem toho sa dozvieme nové informácie o nových Xbox konzolách, bližšie sa nám predstaví služba xCloud, veľkých zmien sa dočká služba Game Pass, Microsoft nám predstaví svoju víziu PC hrania a taktiež nám oznámi 2-3 nové štúdiá, ktoré kúpil.

Prekvapujúco však neuvidíme žiadnu Forzu. Turn 10 štúdio naruší striedanie Forzy Motorsport a Forzy Horizon na ročnej báze a namiesto toho sa sústredí na kompletný redizajn Forzy Motorsport pre novú generáciu v roku 2020.

Ako to však pri týchto leakoch býva, všetky informácie sú v rovine špekulácií z dobre informovaných zdrojov. Plány sa môžu zmeniť, no aspoň máme trochu predstavu o tom, čo môžeme očakávať.

E3 2019 bude prebiehať od 11. do 13. júna 2019 s tým, že konferencie bývajú tradične deň pred začatím výstavy, čo by znamenalo, že konferenciu Microsoftu môžeme očakávať 10. júna 2019.

Zdroj: Reddit/Twitter/Resetera

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk