Inside Xbox: Shadow of the Tomb Raider pridaný do Game Passu a ďalšie veľké oznámenia

Inside Xbox: Shadow of the Tomb Raider pridaný do Game Passu a ďalšie veľké oznámenia

 

Čo si pre nás Microsoft prichystal v tomto vydaní Inside Xbox?

Včera od 23:00 sa konal ďalší stream relácie Inside Xbox, kde nám Microsoft predstavil horúce novinky zo zeleného tábora. Ak máte k dispozícii približne hodinu a pol času a chcete si pozrieť celý stream, tak tu je záznam relácie z Youtube.

Ak však nie, máme pre vás zhrnutie toho, čo sme sa dozvedeli.

Microsoft Studios zanikli

Microsoft Studios je názov, ktorý združuje všetkých 13 first-party štúdií Microsoftu. Od včerajšieho dňa však už tento názov neexistuje, pretože tento názov sa zmenil na Xbox Game Studios. Prakticky to však nemá žiadny vplyv a úprava sa týka iba názvu.


Halo: Outpost Discovery

Toto sa síce netýka nášho regiónu, ale stojí to za zmienku. Štúdio 343 Industries oznámilo novú iniciatívu Halo: Outpost Discovery. Pôjde o podujatie, ktoré sa bude konať v piatich mestách USA a prinesie rôznorodé tematické atrakcie, hry a ďalšie sprievodné podujatia. Podujatie sa bude konať v lete v mestách Orlando, Philadelphia, Chicago, Houston a Anaheim.


Shadow of the Tomb Raider v Game Passe

Necelý pol rok od vydania pribudne do služby Xbox Game Pass najnovšie dobrodružstvo Lary Croft s názvom Shadow of the Tomb Raider. Hru si predplatitelia budú môcť zahrať od 7. februára, No nie je jediná. Okrem tejto hry pribudne v priebehu mesiaca február do ponuky Xbox Game Pass aj The Walking Dead: The Complete First Season (7.2.), Pumped BMX Pro (7.2.), de Blob (14.2.), Batman: Return to Arkham (21.2.) a Crackdown 3 (15.2.).


Crackdown 3 launch trailer

Chystaná Xbox One exkluzivita Crackdown 3 sa dočkala launch traileru. Ten predstavuje pozadie príbehu a mesta New Providence v ktorom sa ako hráč ocitnete. Vaša úloha je len jedna: Poraziť korporáciu TerraNova


Sea of Thieves hranie zdarma

Štúdio Rare oznámilo novú iniciatívu Friends Play Free, ktorá sa začne 6. februára. Vďaka nej môže každý vlastník hry Sea of Thieves pozvať do hry troch ďalších kamarátov, aby mohli hru hrať s ním. Táto akcia potrvá do 13. februára a na to, aby ste mohli túto iniciatívu využiť, musíte ísť na stránku Sea of Thieves, prihlásiť sa pod svojim Microsoft účtom a vygenerovať kódy, ktoré následne rozdáte trom kamarátom.


2x The Division 2

Očakávaná hra The Division 2 sa dočká dvoch balení Xbox konzol. Prvá je štandardná konzola Xbox One S s 1TB pevným diskom, hrou The Division 2 a jedným mesiacom služby Xbox Live Gold a jedným mesiacom služby Xbox Game Pass. Konzola sa bude predávať za štandardnú cenu 299,99. Prakticky ten istý obsah obsahuje bundle s Xbox One X konzolou, akurát v tomto balení dostanete 1TB konzolu Xbox One X a cena je 499,99. Obe balíčky sa začnú predávať 15. marca.


Mortal Kombat 11 dostal nového bojovníka

Štúdio NetherRealms oznámilo, že do zostavy bojovníkov v chystanej hre Mortal Kombat 11 sa pridáva D´Vorah. Napol človek, napol hmyz bol prvý krát predstavený v hre Mortal Kombat X a v novej hre zažije triumfálny návrat.


Trailery na Jump Force a Metro Exodus

Dočkali sme sa taktiež aj dvojice trailerov na februárové hry. Prvým je manga bojovka Jump Force, ktorá nám predstavila ďalšie hrateľné postavy

A taktiež sme sa dočkali live action traileru na Metro Exodus s názvom Artyom’s Nightmare. A prekvapením je, že Arťomovou nočnou morou nie je to, že hra nebude na Steame.

 

Zdroj: Xbox Wire

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk