Majitelia Elite Dangerous pre XBOX sa už čoskoro dočkajú nového rozšírenia

Majitelia Elite Dangerous pre XBOX sa už čoskoro dočkajú nového rozšírenia

 

PC hráči tejto úspešnej vesmírnej hry sa z rozšírenia môžu tešiť už nejakú dobu, no XBOX hráčom zatiaľ ostávajú oči pre plač. Toto všetko sa má ale v blízkej budúcnosti zmeniť.

Na internetových diskusiách si môžeme všimnúť rozčarovanie hráčov tejto hry na konzole XBOX One, ktorí sa pýtajú, kedy sa rozšírenia už konečne dočkajú. Rovnako majú obavy z toho, aby ich obľúbenú hru práve kvôli tomuto omeškaniu expanzie úplne neprevalcoval príchod nového hráča do pola, menom No Man's sky. Práve táto novinka má byť vážnym konkurentom v boji o titul najlepšej vesmírnej hry, aj keď podľa najnovších informácií v nej bude skoro úplne absentovať príbeh.

Našťastie sa "piloti vesmírnych korábov" na XBOX One už nemusia dlho strachovať. Na stránke Polygon sa objavila informácia o vyjadrení predných vývojárov Elite Dangerous, ktorí povedali, že majitelia XBOX One sa môžu na najnovší datadisk tešiť už koncom tohoto júla. Rozšírenie menom Horizons bude obsahovať "The Engineers Expansions" a "Planetary Landings". Nažhavte svoje motory a čakajte, jún tu bude čo nevidieť.

Zdroj: Polygon, GameFAQs

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk