GRID Autosport - Preview

Mnohí z vás s nami budú súhlasiť, ak povieme, že s Codemasters, a hlavne s kvalitou pretekárskych hier od tejto firmy, to šlo v poslednej dobe tak trochu dole vodou. Séria F1 viac-menej stagnuje na jednom mieste, Showdown bol objektívne krokom vzad, rovnako ako GRID 2. Preto sme čakali, s čím prídu Codies na trh po nástupe next-gen konzol. Prekvapivo prichádza ich nová hra stále na PC a old-gen konzoly. Plánuje návrat k chválam, akými bola séria GRID častovaná pri prvom dieli.

 

World of Tanks - Preview

Fenomén. A jedna z najpopulárnejších, ak nie rovno najpopulárnejšia free-to-play hra na PC. Reč je o World of Tanks. Môžete ju nenávidieť, alebo milovať, no faktom je, že štúdio Wargamming vie ako na to. Nie náhodou sa chystá aj World of Warplanes a World of Warships. No ešte medzi tým sa ukrajinskí vývojári pokúsia dobyť svet konzol, konkrétne na platforme Xbox360. A my sme mali možnosť pozrieť sa na to, ako to momentálne vyzerá.

 

Grand Slam Tennis 2 - Prvé dojmy

Aj keď sa to zdá byť trochu čudné, tak v záplave športových simulátorov, ktoré má EA v ponuke, sa nenachádza ten, ktorý je prezývaný ako biely šport. A aj keď je svetovo dostatočne populárny, tak z dielne tohto giganta sme sa takto ladenej hry nedočkali. A to napriek tomu, že táto hra má v názve číslovku 2. Je pravdou, že existuje aj prvý diel, no ten vyšiel iba na konzolu Nintendo Wii, a teda sa nemohol pasovať ako konkurent zabehnutých sérií Top Spin a Virtua Tennis. To EA Sports napravilo a prednedávnom uzrelo svetlo sveta demo na tento titul, ktoré sme si vyskúšali.

 

Prvé dojmy Alana Wake-a

Fan Boys Xboxu sa konečne dočkali. Dlho očakávaná a dlho vyvíjaná pecka od Remedy sa blíži do pultov vašich obľúbených obchodov. Nie je žiadnym tajomstvom, že v poslednej dobe Playstation 3 valcuje svojou smršťou exkluzivitiek celý herný trh, no možno sa to onedlho zmení. Alan Wake je tu a ja, majiteľ PS3 a PC, tíško závidím práve vám.

 

Dark Void – prvé dojmy z dema

Rok nám pomaly začína, a tak nám tu, po vcelku suchom decembri, pomaly prichádzajú hry. Jednou z prvých hier tohto roku je aj strieľačka z pohľadu tretej osoby Dark Void. Jedným z hlavných ťahákov hry by malo byť lietanie. To, či tomu tak naozaj je, by nám malo povedať demo, ktoré nedávno vyšlo.

 

Dojmy z dema Dante's Inferno

Kto ešte nevyskúšal demo alebo nemal možnosť, prinášam moje dojmy z dema. Hneď na začiatku musím povedať, že ak sa plná verzia ponesie v tomto duchu tak tu máme skvelú rúbanicu so super grafikou, skvelým  príbehom podľa epických básní od Dante Aligieriho - Božská komédia a hrateľnosťou ktorá pripúta vaše ruky ku gamepadu.

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk