Týždenník #41 – Ten o špinavostiach v Activision Blizzard, remaku Dead Space a EA Play

Týždenník #41 – Ten o špinavostiach v Activision Blizzard, remaku Dead Space a EA Play

 

Čo sa udialo v hernom svete za posledných 7 dní?

Ďalší týždeň za nami a počas posledných dní nám EA ukázalo svoju kuchyňu a niekoľko hier, ktoré má vo vývoji. A svoju kuchyňu nám ukázal aj Activision Blizzard, no tam veľa dôvodov na radosť nebolo. Skôr nám prišlo zle...

Activision Blizzard má problém...veľký problém

Jeden z najväčších vydavateľov na svete bol zažalovaný štátom Kalifornia za to, že prevádzkoval pracovné prostredie plné sexizmu a obťažovania žien. A aby toho nebolo málo, tak sme sa dozvedeli, prečo bol Warcraft III: Reforged takou katastrofou. No, nedá sa povedať, že minulý týždeň bol zvlášť úspešný.

EA to je Dead Space a Battlefield

EA minulý týždeň odvysielalo prezentáciu EA Play Live počas ktorej nám konečne odhalilo remake Dead Space a taktiež aj nový mód pre Battlefield 2042 – Battlefield Portal. A aj niekoľko ďalších projektov.

Ubisoft nastavil trend...alebo opakuje trend

Nedávno Ubisoft prezradil, že bude viac tlačiť na free-to-play hry. A to potvrdil ohlásením hry z ktorej by sa Tom Clancy pravdepodobne obracal v hrobe. Teda z toho, že je pri nej jeho meno. Okrem toho sme sa však dočkali potvrdenia že Beyond Good and Evil 2 je vo vývoji a aj správy o problémoch pri vývoji Skull and Bones. Ubisoft tiež nezažil ideálny týždeň.

Konami ide bojovať free-to-play režimom

Japonský vydavateľ ukázal svoj nový diel futbalovej série, ktorá však prešla veľkou zmenou. Názvu a aj obchodného modelu. Privítajme teda eFootball.

Recenzie a podcast

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk