Február nám prinesie šialený dátum a veľké množstvo hier

Február nám prinesie šialený dátum a veľké množstvo hier

 

Šialený dátum je: 15. februára.

Herný január bol skvelý. Vďačiť zaň môžeme hlavne hrám ako Resident Evil 2, Kingdom Hearts 3 či Ace Combat 7. To však neznamená, že vydavatelia si dajú vo februári oddych, práve naopak. Vyrútia sa na nás s ďalšou lákavou ponukou hier, pričom v jeden deň nás čakajú hneď 4 očakávané AAA hry.

GOD EATER 3 – 8. FEBRUÁR 2019 – PC, PLAYSTATION 4

Hneď na začiatku mesiaca sa nás bude snažiť zaujať táto akčná RPG hra od vydavateľa Bandai Namco, ktorá už vyšla v decembri 2018 v Japonsku. Od tamojšieho magazínu Famitsu si odniesla hodnotenie 32/40, čo znamená, že fanúšikovia žánru sa budú mať na čo tešiť. Samozrejme, vizuál nemusí sadnúť každému, no nepochybne nás čaká solídna hra.


TRIALS RISING – 12. FEBRUÁR – PC, Xbox One, Playstation 4, Nintendo Switch

Ak chcete hádzať ovládače o stenu a testovať svoju trpezlivosť, iba málo herných sérií vás otestuje viac ako séria Trials. Na prvý pohľad nevinná 2,5D motocyklová plošinovka sa zmení na vašu nočnú moru a Rising pravdepodobne z týchto koľají nevybočí. Hru si hráči v beta testovaní pochvaľovali, takže to vyzerá, že sa dočkáme pokračovania hodného názvu série.


CRACKDOWN 3 - 15. FEBRUÁR – PC, Xbox One

Prvý adept na šialený dátum mesiaca. Dlhoodkladaná Microsoft exkluzivita Crackdown 3 sa po strastiplnom vývoji konečne dostane k hráčom. Hra bude obsahovať kampaň v otvorenom svete a taktiež aj multiplayer s plne zničiteľným prostredím. Z videí je zrejmé, že je to Crackdown hra ako sa patrí a fanúšikovia platformy Xbox sa možno dočkajú ďalšej solídnej exkluzivity.


Far Cry New Dawn – 15. FEBRUÁR – PC, Xbox One, Playstation 4

Druhý adept na šialený dátum mesiaca. Spin-off Far Cry 5, ktorý nás zavedie do rovnakého prostredia no po tom, čo v ňom vybuchla bomba. Budete tak mať plné ruky práce so šialenými obyvateľmi, RPG mechanikami a taktiež aj novými zbraňami. Nakoľko nejde o plnohodnotný titul, ale spin-off, reflektuje to aj cena, no hra to bude mať v tomto dátume vydania komplikované.


JUMP FORCE - 15. FEBRUÁR – PC, Xbox One, Playstation 4

Bandai Namco vyrukuje vo februári s ďalšou svojou očakávanou hrou. Tentokrát v podobe bojovej hry Jump Force. Tá proti sebe postaví postavy z rôznych manga sérií, aby si svoje problémy medzi sebou vyriešili ručne-stručne v ringu. Dočkáme sa postáv z Black Clover, Naruta, Yu-Gi-Oh!, Dragon Quest, Dragon Ball či City Hunter a fanúšikovia mangy si môžu mädliť ruky.


METRO: EXODUS - 15. FEBRUÁR – PC, Xbox One, Playstation 4

Jedna z najočakávanejších hier tohto roka, minimálne v redakcii Gamesite.sk. Vývojári zo štúdia 4A Games nám v predchádzajúcich dieloch dokázali, že vedia vytvoriť kvalitnú, príbehovú FPS hru, ktorú sa teraz pokúsia preniesť do otvoreného sveta pri zachovaní jej kvalít. Uvidíme, ako sa im to vydarí. A to aj napriek problémom a hnevu PC hráčov, nakoľko hra nebude dostupná na Steame, ale len na Epic Games Store.


ANTHEM – 22. FEBRUÁR – PC, Xbox One, Playstation 4

Bioware sa chystá preniknúť do „looter-shooter“ subžánru a konkurovať hrám ako Destiny, The Division a Warframe prostredníctvom novej hry Anthem. Dojmy z hry sa postupne zbierajú vďaka demo verzii hry, no na to, či s nimi dokáže reálne súperiť zistíme až po tom, čo prežijeme celý príbeh a taktiež aj okúsime end-game obsah, ktorý je pri takejto hre jedným z najdôležitejších aspektov. Taktiež sme zvedaví na to, ako budú do hry implementované mikrotransakcie.


DIRT: RALLY 2.0 - 26. FEBRUÁR – PC, Xbox One, Playstation 4

Keď sa z čista-jasna objavila hra Dirt: Rally fanúšikovia pretekania proti chronometru si hru nevedeli vynachváliť. Ponúkala skvelý, simulačný zážitok z rally jazdenia, ktorý na trhu už dlho chýbal. Dvojka má zobrať všetko, čo bolo na jednotke skvelé a pridať niečo navyše, čo nebude jednoduché. Každopádne, fanúšikom jednotky pravdepodobne táto hra neujde.


STELLARIS - 26. FEBRUÁR – Xbox One, Playstation 4

Solídna 4X strategická hra, ktorá vyšla ešte v roku 2016 na PC sa dočká vo februári svojho vydania na konzolách Xbox One a Playstation 4. Hra má na Metacritic priemer 78, no jej hlavnou výhodou vydania na konzolách je malá konkurencia, pretože hier v tomto žánri nie je veľa. Uvidíme teda hlavne to, ako sa autorom podarí implemenovať ovládanie gamepadom. 


 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk