MEGAČLÁNOK: Všetko, čo vieme o Hogwarts Legacy

Keď som zachytil ohlásenie novej hry z univerza Harryho Pottera, tak ma to ako skalného fanúšika náramne potešilo. A keď som uvidel prvé zábery z hrania, ako správny „potterhead“ som od vzrušenia niekoľko nocí nespal a poviem vám, že moje nadšenie narastá po každej novej ukážke z Hogwarts Legacy. Rozhodol som sa preto pripraviť článok, v ktorom si zhrnieme všetko podstatné, čo už o hre vieme.

 

Toto je 8 hier s najlepším dôrazom na detail

Vždy ma fascinovalo, keď boli vývojári pri vytváraní svojich hier ochotní urobiť niečo navyše. Z takéhoto snaženia potom môžu vzísť zaujímavé odkazy na iné diela, vtipné easter eggy, alebo dôraz na malé a na pohľad možno zbytočné detaily. Tie však pre mňa vždy mali veľký význam, pretože do hier často prinášajú úplne nový rozmer. Preto sa tentokrát pozrieme na tituly s najlepším dôrazom na detail.

 

Top 5 hororové hry, časť 1.

Prichádza najstrašiedeľnejšie obdobie v roku. Noci sa predlžujú, teploty klesaju a pomalá, smutná atmosféra jesene jemne dopadá na každého z nás. Niekto sa utiahne ku krbu s dobrou knižkou a iný zas zhasne a vygraduje atmosféru nejakým dobrým hororom, či hororovou hrou, ďalší už kupujú tekvice a vyrezávajú najstrašideľnejšie podobizne, aké im napadnú. Napríklad: 59FPS, či Check engine kontrolku...

 

Za tieto videoherné a seriálové postavy by ste mali prísť na najbližšiu haloween párty

Halloween sa blíži. Už máte svoj kostým pripravený? My v redakcií sa na halloweenske párty pripravuje veľmi poctivo. Podaktorí majú svoj kostým už rok pripravený, iní ho zas robia na poslednú chvíľku. Ak patríte k tej druhej skupine, už sa nemusíte báť. Prinášame vám niekoľko tipov na to, aby ste boli schopní vybrať si ten pravý.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk