Nie, Sony nekupuje CD Projekt...

Nie, Sony nekupuje CD Projekt...

 

Nové špekulácie zrušené.

Počas víkendu sa začala sociálnymi sieťami šíriť ako oheň správa o tom, že Sony plánuje akvizíciu poľskej spoločnosti CD Projekt, ktorá vlastní okrem iného aj populárne štúdio CD Projekt RED. Táto špekulácia pochádzala od leakera s prezývkou Liz, ktorý viackrát úspešne „leakol“ informácie o nových sezónach Destiny 2.

Tento leaker teraz prezradil, že nie len že Sony plánuje kúpiť CD Projekt, ale dokonca aj to, že Sony má vo vývoji Days Gone 2. A aj keď väčšina zdravo rozmýšľajúcich ľudí tušila, že ide o falošnú informáciu (už len na základe toho, že Days Gone 2 je údajne vo vývoji, keď samotné Sony Bend potvrdilo, že pracuje na novej hernej značke), tak šírenie tejto špekulácie museli adresovať aj zamestnanci CD Projektu.

PR manažérka CD Projekt Ola Sondej na sociálnej sieti Twitter potvrdila, že žiadne rozhovory medzi CD Projekt a Sony neprebiehajú.

Sony iba minulý týždeň prezradilo, že plánuje získať dodatočné finančné prostriedky na nové akvizície v zábavnom priemysle. Je však celkom zrejmé, že medzi tie akvizície nebude patriť CD Projekt. 

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk