Sony údajne plánuje na tento rok ešte ďalšiu hernú prezentáciu

Sony údajne plánuje na tento rok ešte ďalšiu hernú prezentáciu

 

To by mnohé vysvetľovalo.

Po rozporuplných reakciách na minulotýždňový PlayStation Showcase sa začali objavovať rôzne teórie, prečo Sony neukázalo XYZ hry. Tie začínali na pravdepodobných dôvodoch, že hry od štúdií ako Bluepoint, Sucker Punch či Sony Bend jednoducho nie sú pripravené až po totálne konšpiračné dôvody, že Sony takticky neukázalo svoje hry, aby počkalo na júnovú Xbox prezentáciu a následne na ňu „reagovalo.“

Tieto argumenty však obsahovali jednu konštantu a tá bola, že Sony bude mať v tomto roku ešte nejakú hernú prezentáciu. A relevantných hlasov, ktoré toto tvrdia začína pribúdať. Najprv to bol bývalý redaktor IGN Colin Moriarty, ktorému zdroje prezradili, že Sony chystá ďalšiu prezentáciu ešte na rok 2023. Následne sa k nemu pridal aj redaktor Kotaku Ethan Gach, ktorý potvrdil, že aj Sony a aj Nintendo ešte niečo tento rok chystajú.

Ťažko však v súčasnosti predpovedať, či to v podaní Sony bude „Showcase“ alebo menší State of Play. Sony však na tento rok údajne chystá vydať novú revíziu PlayStation 5 konzoly a čakáme aj na cenu a dátum vydania predstavených Bluetooth slúchadiel a zariadenia Project Q. Chystá sa aj vydanie hry Helldivers 2 a Spider-Man 2 taktiež pravdepodobne nezostane bez ďalšej prezentácie.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk