Ghost of Tsushima 2 na PlayStation Showcase očakávať nemáme

Ghost of Tsushima 2 na PlayStation Showcase očakávať nemáme

 

Priamo od zdroja.

Na budúci týždeň sa uskutoční očakávaný PlayStation Showcase v ktorom nám Sony sľubuje nové herné odhalenia, vrátane tých od first-party štúdií. Jedno odhalenie si však pravdepodobne môžeme vyškrtnúť z našich očakávaní.

Redaktor GiantBomb Jeff Grubb, ktorý ako prvý odhalil svetu, kedy sa Showcase bude konať totiž prezradil, že na podujatí nemáme očakávať pokračovanie Ghost of Tsushima od štúdia Sucker Punch a to aj napriek tomu, že od vydania pôvodnej hry ubehnú už tri roky: „Ak sa vrátime k PlayStation Showcase, možno som práve vytušil dve veci, ktoré tam nebudú, ak to niekomu pomôže. Nevyzerá to, že Ghost of Tsushima 2 bude.“

Tou „druhou“ vecou, ktorá na Showcase nebude je Dragon Age: Dreadwolf, ktorý by mal podľa Grubba prísť k hráčom v druhej polovici budúceho roka. Vzhľadom na to, že Dreadwolf je hrou od Electronic Arts, tak tam možno dáva väčší zmysel, aby ju ukázalo EA na vlastnej prezentácii.

Aj keď neexistuje priamy dôkaz o tom, že Sucker Punch pracuje na pokračovaní, tak ponuky na pracovné pozície štúdia to celkom jasne naznačujú. Zdá sa však, že na odhalenie hry si ešte počkáme.

PlayStation Showcase prebehne 24. mája od 22:00 nášho času.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk