Na PlayStation Showcase údajne uvidíme Metal Gear Solid ako exkluzivitu

Na PlayStation Showcase údajne uvidíme Metal Gear Solid ako exkluzivitu

 

Podrobnosti však nie sú známe.

Ďalší PlayStation Showcase je už veľmi blízko. A vzhľadom na to, že posledný bol v septembri 2021, tak musíme skonštatovať, že sme sa naň načakali poriadne dlho. Najneskôr v prvý júnový týždeň by sme už mali mať „po“ a tak sa začínajú zberať špekulácie.

Tá najnovšia hovorí o tom, že na prezentácii môžeme očakávať vydavateľstvo Konami a ich sériu Metal Gear Solid. Insider Speshal Nick totiž počas Xbox Era podcastu prezradil, že podľa jeho informácií uvidíme na PlayStation Showcase remake Metal Gears Solild 3 na ktorý má Sony istú formu exkluzivity. Či časovú, alebo plnohodnotnú, to je zatiaľ neznáme, no na objasnenie tejto informácie asi dlho čakať nebudeme.

Túto informáciu následne potvrdil aj redaktor Windows Central Jez Corden a redaktor VGC Andy Robinson taktiež očakáva „niečo od Konami“ na PlayStation Showcase.

Veľkým prekvapením by to však nebolo. Sony si totiž u Konami zaplatilo už jednu časovú exkluzivitu – remake Silent Hill 2, takže prípadná časová exkluzivita Metal Gear Solid 3 alebo prípadnej hry zo série Castlevania by taktiež nebola prekvapujúca.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk