Ďalšie zdroje potvrdili veľkú PlayStation prezentáciu na najbližšie týždne

Ďalšie zdroje potvrdili veľkú PlayStation prezentáciu na najbližšie týždne

 

Najprv PlayStation.

Po minuloročnej absencii veľkej PlayStation Showcase prezentácie nastal čas, aby nám Sony konečne ukázalo plánované projekty od svojich vlastných PlayStation Studios, alebo prípadne aj veľké hry od iných vývojárov. A je zrejmé, že už dlho čakať nebudeme.

Redaktor VGC Andy Robinson totiž vďaka vlastným zdrojom potvrdil, že Showcase sa uskutoční v „najbližších týždňoch“ a teda buď koncom mája, alebo hneď na začiatku júna. Každopádne to bude určite pred podujatím Summer Game Fest, ktoré je naplánované na 8. júna a tým pádom to bude aj pred plánovanou Xbox prezentáciu, ktorá bude 11. júna.

Túto informáciu následne potvrdil aj redaktor GiantBomb Jeff Grubb, ktorý zverejnil rovno celý kalendár plánovaných herných podujatí na leto.

Čo na podujatí uvidíme? No, Sony v súčasnosti po vydaní Spider-Man 2 nemá oficiálne ohlásenú žiadnu first-party hru a preto predpokladáme, že viacero interných štúdií je pripravených na odhalenia. Okrem dátumu vydania spomínaného Spider-Mana by sme sa určite mali dočkať ohlásenia The Last of Us mutliplayerovej hry a nedávno sme sa dozvedeli, že na podujatí uvidíme aj Mortal Kombat 12.

Zdroj: Twitter/VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk