Jedno z prostredí Assassin’s Creed Infinity bude údajne ukázané v septembri

Jedno z prostredí Assassin’s Creed Infinity bude údajne ukázané v septembri

 

Jedna z Assassin’s Creed hier.

Ako je už známe, Ubisoft pracuje v súčasnosti na dvojici hier v sérii Assassin’s Creed. Prvou z nich je hra s označením Rift, ktorá pôvodne vznikala ako DLC pre Valhalla, no nakoniec ju štúdio pretransformovalo do podoby samostatnej hry a vydanie očakávame niekedy začiatkom budúceho roka.

Tým väčším projektom je však Assassin’s Creed Infinity – live service platforma pre sériu Assassin’s Creed. V rovine teórie by malo ísť o platformu do ktorej budú postupne vkladné menšie či väčšie projekty v sérii a Infinity by mal medzi nimi vytvoriť kontinuum. Efektívne tak ide o rôzne Assassin’s Creed hry spojené pod jednou strechou. A podľa Jeffa Grubba sa v septembri dočkáme predstavenia prvého projektu vrámci Infinity.

Podľa neho ide o „veľmi cool zasadenie,“ no nejde o zasadenie do feudálneho Japonska, ktoré má byť taktiež súčasťou Infinity. Grubb však zároveň potvrdil, že súčasťou Infinity bude aj hra odohrávajúca sa Japonsku, kde sa chopíme role ninju, aby tak Ubisoft priniesol zmenu oproti Ghost of Tshushima, kde sme hrali za samuraja.

Podľa Grubba plánuje Ubisoft na september svoju veľkú hernú prezentáciu (ktorá sa koná 8. septembra) a následne aj samostatnú prezentáciu týkajúcu sa výlučne Assassin’s Creed série.

Zdroj: Twitch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk