Na PlayStation Showcase uvidíme „tradičné skvelé PlayStation exkluzivity“

Na PlayStation Showcase uvidíme „tradičné skvelé PlayStation exkluzivity“

 

A z jednej dokonca stratíme rozum.

Už vo štvrtok nás čaká veľká prezentácia Sony na ktorej uvidíme nové first-party hry. Teda, okrem iného. Je teda zrejmé, že mnohí fanúšikovia značky budú s napätím očakávať ďalšie kvalitné PlayStation exkluzivity.

A podľa bývalého kreatívneho šéfa sérií Twisted Metal a God of War je to presne to, čo očakávať máme. Jaffe totiž podľa vlastných slov disponuje informáciami o hrách, ktoré PlayStation štúdiá vyvíjajú a preto sa máme na čo tešiť: „Tí, ktorí očakávajú tradičné skvelé first-party hry od PlayStation určite z podujatia nebudú sklamaní. Podľa mňa pohodlne splnia očakávania a neviem sa dočkať reakcií hráčov.“

Navyše, Jaffe sa podľa vlastných slov dozvedel aj o novej hre od PlayStation Studios z ktorej „budú ľudia šalieť.“ Dodal však, že nevie, či bude táto hra predstavená na štvrtkovom podujatí.

V posledných dňoch sa však začínajú zbierať informácie a špekulácie. Hovorí sa o plnom predstavení novej God of War hry, prezentácii hry Forspoken a dokonca sa začalo aj špekulovať o návrate série inFamous.

Zdroj: Twitter/Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk