Petícia na oživenie Days Gone 2 už získala viac ako 50 tisíc podpisov

Petícia na oživenie Days Gone 2 už získala viac ako 50 tisíc podpisov

 

Toto asi Sony nepresvedčí.

S veľkou nevôľou prijali fanúšikovia Days Gone nedávnu správu, že Sony odmietlo návrh štúdia Sony Bend na vývoj pokračovania. Namiesto vývoja dvojky totiž štúdio pomáhalo štúdiu Naughty Dog s vývojom Factions multiplayeru pre The Last of Us: Part II a následne dokonca vyvíjali pod vedením ND aj Uncharted hru, no momentálne údajne pracujú na úplne novej hre. To však znamená, že Days Gone 2 sa nekoná.

Šéf vývoja John Garvin si pri okomentovaní celej situácie nedával servítku pred ústa a primárne skritizoval samotných hráčov za to, že chcú dvojku aj napriek tomu, že si jednotku nekupovali za plnú sumu.

Fanúšikovia sa však nechcú nechať odradiť a preto vytvorili petíciu na Change.org, aby Sony umožnilo vývoj Days Gone 2. Petícia za relatívne krátku dobu získala už viac ako 50 tisíc podpisov a jej existenciu schvaľuje aj jeden z tvorcov, Jeff Ross.

„Milióny hráčov chcú, aby Sony umožnilo vývoj Days Gone 2. Sony nemôže vytiahnuť zástrčku pri tejto skvelej hre, ktorá skončila cliffhangerom.“

O úspešnosti tejto petície sme však výrazne skeptickí. No človek nikdy nevie. Možno čaká Days Gone pri svojom vydaní na PC obrovský úspech a to Sony presvedčí, že sa oplatí dať tejto značke druhú šancu.

Zdroj: Change.org

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk