40 miliónov hráčov si zahralo The Division a nový obsah príde  koncom roka

40 miliónov hráčov si zahralo The Division a nový obsah príde koncom roka

 

Aj tak sa však púť série asi končí.

Musíme pochváliť Ubisoft, že aj napriek nie úplnému úspechu svojich hier Ghost Recon: Breakpoint a The Division 2 ostáva týmto hrám verný a naďalej ich plánuje zásobovať novým obsahom. Pre Breakpoint sme sa potvrdenia dočkali v priebehu týždňa a pre The Division 2 prichádza toto potvrdenie teraz.

Ubisoft sa totiž pochválil, že séria The Division si počas svojich dvoch herných vydaní pripísala na konto 40 miliónov hráčov a vydavateľ zároveň potvrdil, že koncom roka sa aktívni hráči dočkajú úplne nového herného módu vo veľkej aktualizácií. Údajne ide o mód, ktorý sme v sérii The Division ešte nevideli.

Vývojári zároveň skúmajú spôsoby, ako zlepšiť zážitok hráčov z postupu hrou a to hlavne zlepšením buildov: „Vývoj novej aktualizácie je na začiatku budovania a potrvá niekoľko mesiacov. Výsledkom toho je, že jeho vydanie je naplánované najskôr na koniec tohto roka. Chceme si vyhradiť čas, aby sme priniesli zmysluplnú zmenu do hry.“

Medzitým sa v hre budú opakovať podujatia z predchádzajúcich sezón. Čiže piata sezóna bude vlastne opakovaním prvej sezóny, šiesta sezóna bude opakovaním druhej atď.

Podľa Ubisoftu bol v hre najvyšší počet hráčov tesne po vydaní expanzie Warlords of New York. Hráči vylootovali 20 miliárd predmetov a vykonali 937 miliónov oživení spolubojovníkov. Zabitých bolo 109 miliárd nepriateľov a z toho bolo 17 miliárd zabití za pomoci „skillov.“

Čo však bude so sériou The Division potom je viac ako otázne. Švédske štúdio Massive sa totiž presunulo k vývoju Avatar hry a taktiež aj k vývoju Star Wars hry v otvorenom svete.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk