Ubisoft sa stále nerozhodol, či zvýši cenu next-gen hier na 80€

Ubisoft sa stále nerozhodol, či zvýši cenu next-gen hier na 80€

 

Jeden z mnohých.

Zvýšiť, alebo nezvýšiť cenu next-gen hier? To je otázka! Niektoré spoločnosti sa s tým nebabrali a ich hry pre novú generáciu konzol si kúpime za 79,99€. Reč je hlavne o spoločnostiach Take 2, Activision a Sony. Zvyšok zatiaľ váha. A k váhajúcim sa radí aj francúzsky Ubisoft.

Finančný riaditeľ spoločnosti Frédérick Duguet na otázku, či budú next-gen Ubisoft hry v roku 2021 stáť 79,99€ nevedel poskytnúť jasnú odpoveď: „Čo sa týka ceny, robili sme analýzy kompetitívnej dynamiky v poslednom štvrťroku a stále sa pozeráme na analýzy, no zatiaľ sme sa definitívne nerozhodli.“

Ubisoft zatiaľ plne podporoval poskytovanie next-gen upgradov zdarma a funkcie Smart Delivery na konzolách Xbox a hry ako Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion a Immortals: Fenyx Rising stáli rovnakú sumu na Xbox One a Playstation 4, ako aj na Xbox Series X/S a Playstation 5.

Spoločnosť plánuje na nový finančný rok vydanie Far Cry 6, no tá zatiaľ v obchodoch svieti za „štandardnú“ cenu 59,99€. V prípade zvýšenia ceny by tak išlo o celkom drastické, 20€ zvýšenie. Uvidíme teda, či sa Ubisoft pre tento krok odhodlá a ak áno, od kedy ho začne uplatňovať.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk