Pokračovanie Ghost of Tsushima isté vďaka LinkedIn profilu vývojára?

Pokračovanie Ghost of Tsushima isté vďaka LinkedIn profilu vývojára?

 

Už druhé potvrdenie za krátku dobu.

Zdá sa, že kroky štúdia Sucker Punch budú po vytvorení skvelo predávaného a skvelo hodnoteného titulu Ghost of Tsushima smerovať rovno k pokračovaniu tejto hry. Po nedávnom naznačení tu prichádza ďalšie.

David Molloy, ktorý pôsobí na pozícii Cinematic Creative Director totiž upravil svoj oficiálny LinkedIn profil v ktorom pridal informáciu, že momentálne pracuje na Ghost of Tsushima hre pre konzolu Playstation 5. O niekoľko hodín však tento profil znovu upravil a vymazal odtiaľ zmienku o novej konzole od Sony a namiesto toho je tam uvedené „V súčasnosti pracujem na Ghost of Tsushima hre pre Sony Playstation.“

Možností veľa nie je. Buď štúdio Sucker Punch pracuje na natívnom porte jednotky pre konzolu Playstation 5 (hra síce na konzole podporuje 60FPS, no stále ide o Playstation 4 verziu hry) alebo skutočne pracujú na pokračovaní. Osobne si myslíme, že zamestnanec na pozícii Cinematic Creative Director asi nemá dôvod pracovať na porte starej hry na novú konzolu, takže skôr hlasujeme za tú druhú možnosť.

Zdroj: GameRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk