MLB The Show aj v roku 2021 bez multiplatformového vydania?

MLB The Show aj v roku 2021 bez multiplatformového vydania?

 

Zdá sa, že COVID-19 narušil plány.

Ešte v decembri 2019 oznámila liga MLB (Major League Baseball), že táto séria už viac nebude exkluzivitou pre Playstation konzoly a dočkáme sa tak multiplatformových bejzbalových hier. A to aj napriek faktu, že o vývoj tejto série sa stará first-party štúdio Sony, Sony San Diego.

Vo vtedajšej správe bolo oznámené, že prvej multiplatformovej MLB hry by sme sa mali dočkať „najskôr v roku 2021“ a tak sa vo všeobecnosti očakávalo, že MLB The Show 21 bude prvou hrou, ktorá príde aj na PC a Xbox One/Series konzoly.

Nakoniec to však tak nemusí byť. MLB The Show 21 sa totiž dočkala klasifikácie od agentúry v Brazílii, no tá hlási, že hra príde iba na Playstation 4 a Playstation 5. O Xbox a PC verzii hry sa vôbec nehovorí.

Okamžite sa začalo špekulovať o tom, že pandémia COVID-19 a problémy pri vývoji hier, ktoré sú jej výsledkom sa odrazili na tom, že MLB The Show 21 nebude multiplatformovou hrou a „tou prvou“ bude až MLB The Show 22. Na oficiálne potvrdenie si však budeme musieť ešte počkať, pretože vývojári nám sľubujú plné odhalenie hry vo februári.

Zdroj: PureXbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk