Sony opäť upravilo trailer a odstránilo z neho zmienky o vydaní Playstation 5 hier

Sony opäť upravilo trailer a odstránilo z neho zmienky o vydaní Playstation 5 hier

 

Toto už prestáva byť náhoda...

Počas príhovoru na CES 2021 sme sa dočkali montáže chystaných Playstaiton 5 hier a na úplnom konci tejto montáže sme sa dočkali aj zaujímavých informácií, ktoré sa týkajú možného obdobia vydania týchto hier. Okrem odsunu hry Pragmata na rok 2023 sme zistili, že Project Athia sa chystá na január 2022 a Ghostwire Tokyo zas na október 2021.

Lenže už po tretí krát sa stalo, že Sony po zverejnení informácií urobilo zmeny v tejto montáži a tentokrát odtiaľ úplne odstránilo zmienky o všetkých third-party hrách. A ak si príhovor z CES 2021 pozriete teraz, tak tam nájdete už iba informáciu o tom, že Ratchet & Clank: Rift Apart a Horizon: Forbidden West prídu v roku 2021 a hra Returnal príde 19. marca 2021.

Ako sme spomenuli vyššie, nešlo o prvý „prešľap“ pri traileroch od Sony za posledné mesiace. Napríklad v septembri počas Playstation 5 Showcase ukázala spoločnosť na konci traileru Demon’s Souls, že hra bude dostupná aj na PC. Sony taktiež upravilo po vydaní trailer na svoje exkluzivity, kde zmenili informáciu o tom, že Gran Turismo 7 sa k nám chystá v prvej polovici 2021.

Tak buď niekto nedáva pozor, alebo si z nás Sony robí dobrý deň.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk