Capcom nám už na budúci týždeň ukáže zábery z hrania Resident Evil: Village

Capcom nám už na budúci týždeň ukáže zábery z hrania Resident Evil: Village

 

A kódy pre PS4 a PS5 hráčov k tomu.

Capcom oznámil, že už na budúci štvrtok, 21. januára 2021 od 23:00 nášho času plánuje stream, ktorý sa bude týkať hry Resident Evil: Village.

Podľa Capcomu sa dočkáme „komentovaných záberov z hrania,“ čo znamená, že po prvý krát uvidíme hru priamo v akcii (doteraz sme mali možnosť vidieť iba gameplay trailery), no taktiež sa dočkáme nového traileru a „ďalších informácií, ktoré sa týkajú sveta Resident Evil.“

Blíži sa totiž 25. výročie od vydania prvej Resident Evil hry. Tá vyšla na konzolu Playstation v Japonsku pod názvom Biohazard 22. marca 1996 a po ôsmych dňoch ju Capcom vydal aj v ostatných regiónoch pod názvom Resident Evil. Dá sa teda predpokladať, že tieto „ďalšie informácie“ sa budú týkať práve chystaných osláv štvrť-storočnice série. A ak sa pošťastí, tak možno sa dočkáme aj finálneho dátumu vydania hry.

A keď sme už pri Resident Evil: Village. Ak ste vlastníkom Playstation 4 alebo Playstation 5, tak môžete použiť kód z obrázka nižšie na Playstation Store a získate avatara zdarma.

Zdroj: Capcom

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk