Ak vaša Playstation 5 vydáva divné zvuky, tak možno je vyriešenie tohto problému extrémne jednoduché

Ak vaša Playstation 5 vydáva divné zvuky, tak možno je vyriešenie tohto problému extrémne jednoduché

 

Určite sa to však netýka všetkých.

Názory kritikov a aj väčšiny užívateľov sú jednoznačné. Playstation 5 a jej hlučnosť je v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami konzol od Sony obrovským krokom vpred. Je zrejmé, že Sony investovalo veľa snahy a hromadu peňazí, aby sme nemali doma prúdové lietadlá.

Nie všetko je ale dokonalé. Najčastejšie sa na fórach spomína pískanie cievok, čo nie je až tak jednoduché vyriešiť, pretože to pískanie väčšinou vychádza zo zdroja. A niekoľko užívateľov sa taktiež sťažuje na hlučný ventilátor.

A jedným z nich bol aj šéf vývoja hry Brawl Stars Frank Keienburg, ktorý sa stal majiteľom takejto hlučnej Playstation 5. Na sociálnej sieti Twitter zavesil video z ktorého bolo jasné, že s ventilátorom nie je všetko úplne vporiadku.

Následne sa tak rozhodol svoju konzolu rozobrať a zistiť, kde je problém. A objavil niečo, čo je celkom vtipné a celkom smutné zároveň. S ventilátorom totiž nebolo nič závažné. Problém s hlučnosťou spôsobovala nálepka o ktorú sa ventilátor šúchal pri svojom pohybe.

Milióny dolárov v R&D a všetko zmarí jedna nálepka...Každopádne, ak by ste trpeli podobným problémom vy, tak aspoň už viete, ako na to. Je však potrebné upozorniť, aby ste pri riešení takéhoto problému neprišli o záruku.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk