Aj Immortals Fenyx Rising sa dočká Season Passu s troma expanziami

Aj Immortals Fenyx Rising sa dočká Season Passu s troma expanziami

 

Ubisoft hra bez Season Passu byť nemôže.

Už 3. decembra je naplánované vydanie na pomery Ubisoftu netradičnej hry Immortals Fenyx Rising, ktorú sme mohli ešte nedávno poznať pod názvom Gods & Monsters. Hru vyvíja štúdio Ubisoft Quebec, ktoré dalo svetu Assassin’s Creed Syndicate a Assassin’s Creed Odyssey.

Hry sa dočkáme na PC, starú a aj novú generáciu konzol a ak sa vám zapáči, tak si buďte istí, že Ubisoft si pre vás pripravil bohatú podporu do budúcnosti.

Immortals Fenyx Rising totiž dostane Season Pass a vďaka nemu sa dostanete k exkluzívnemu bonusovému questu a aj k trom pripravovaným príbehovým expanziám, ktoré majú názov A New God, Myths of Eastern Reaml a The Lost Gods. Season Pass sa bude dať kúpiť samostatne, no bude aj súčasťou Gold Edície hry. 

V prvej sa budete snažiť zdolať sériu skúšok, ktorú vám pripravil Olymp v druhá sa zas inšpirovala Čínskou mytológiou a posledná prinesie nového hrdinu a izomerický pohľad na hru.

Ak si však Season Pass neplánujete zakúpiť, tak hra pre vás bude mať neustále pripravenú zásobu denných questov a víkendových dungeonov.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk