Aj Playstation 5 bude podporovať témy

Aj Playstation 5 bude podporovať témy

 

Tie však pravdepodobne budú úplne nové.

Sony nám síce ukázala teardown konzoly, no operačný systém a užívateľské prostredie zatiaľ predstavené nebolo. A tak sa k nám opäť dostávajú informácie „z druhej ruky.“

Ak je teda pre vás veľmi dôležitá možnosť zmeny vizuálnych tém pre Playstation 5 tak pre vás máme pravdepodobne dobrú správu. Podľa dostupných informácií to vyzerá tak, že tém sa dočkáme aj na next-gen konzole od Sony.

Zistili sme to vďaka Playstation 4 hre Dead By Delight, ktorá užívateľom ponúkla na Playstation Store edíciu Dead by Daylight: Stranger Things Edition. V tejto edícii hry sa nachádzajú tri kapitoly (Curtain Call, Shattered Bloodline, Darkness Among Us) a taktiež aj Dead by Daylight - Stranger Things PS5 theme, ktorá bude pre konzolu dostupná pochopiteľne až po vydaní Playstation 5.

Síce to nie je oficiálne potvrdenie priamo od Sony, no aspoň takto sme sa dozvedeli, že aj Playstation 5 konzola bude podporovať túto funkciu. Zdá sa však, že témy budú musieť byť špeciálne určené pre túto konzolu a Playstation 4 témy na nej nebudú fungovať.

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk