Ubileaks č. 4865: Far Cry 6 je realitou – hra sa objavila na Playstation Store a máme podrobnosti

Ubileaks č. 4865: Far Cry 6 je realitou – hra sa objavila na Playstation Store a máme podrobnosti

 

Ubisoft si nedá pokoj.

Už asi nebudem chodiť okolo horúcej kaše. Ubisoft to totiž opäť raz zbabral a po úniku Assasssin’s Creed Valhalla a Gods & Monsters to opäť raz neudržali v tajnosti. Far Cry 6 je realitou a hra sa objavila na Hong-Kongskom Playstation Store.

Názov hry bude jednoduchý – Far Cry 6. Z boxartu je zrejmé, že herec Giancarlo Esposito si zahrá hlavného antagonistu hry.

Hra sa podľa popisu bude odohrávať na tropickom ostrove Yara, kde „zamrzol čas.“ Vládne tam diktátor Anton Castile, ktorý chce svoju moc postupne odovzdať synovi Diegovi a chce obnoviť slávu tohto sveta za každú cenu.

Na druhej strane barikády stojí odpor a vaša postava Dani Rojas, ktorý pochádza z krajiny Yara. Bojovať budete v „najväčšom svete doteraz“ naprieč džungľou, plážami a mestom Esperanza, čo je hlavné mesto Yara.

Hra poskytne offline singleplayer a online multiplayer a príde na Playstation 4 a Playstation 5 (samozrejme hra príde aj na PC a Xbox platformy). Ubisoft taktiež ozrejmil, že ak si kúpite old-gen verziu, tak next-gen dostanete zdarma. Vydanie hry je naplánované na 18. februára 2021.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk