Marvel’s Avengers je ďalšou hrou, ktorá dostane upgrade zdarma na next-gen

Marvel’s Avengers je ďalšou hrou, ktorá dostane upgrade zdarma na next-gen

 

A aj niekoľko detailov k tomu.

Vydavateľ Square Enix a vývojárske štúdio Crystal Dynamics ohlásilo, aké možnosti budú mať hráči ich chystanej superhrdinskej hry Marvel’s Avengers po tom, čo sa dočkáme vydania next-gen konzol, Xbox Series X a Playstation 5. A pre všetkých nedočkavcov máme potešujúcu správu.

Štúdio potvrdilo, že všetci, ktorí si kúpia current-gen verziu hry po vydaní (to je naplánované na 4. septembra 2020) získajú automaticky nárok na next-gen upgrade úplne zdarma. To znamená, že ak si kúpite verziu hry pre Playstation 4, tak získate Playstation 5 verziu a ak si kúpite verziu pre Xbox One, tak získate Xbox Series X verziu. To sa týka aj fyzických a aj digitálnych verzií. Samozrejme, nebude chýbať ani cross-play medzi konzolami rovnakého výrobcu.

A nakoľko hra má marketingovú spoluprácu so Sony, tak nám rovno priblížili, aké možnosti naviac ponúkne Playstation 5 verzia hry. Hra na tejto konzole plne využije rýchly SSD disk a taktiež aj vymoženosti Dualsense ovládača a prepracované 3D audio. Hráči na Playstation 5 budú mať možnosť medzi „Enhanced Graphics Mode“ s 30FPS a 4K rozlíšením a „High Framerate Mode,“ ktorý ponúkne dynamické 4K rozlíšenie a 60FPS.

Dá sa predpokladať, že Xbox Series X na tom bude rovnako, akurát to dynamické rozlíšenie bude trochu vyššie vďaka vyššiemu výkonu konzoly.

Viac informácií o hre sa dozvieme už zajtra, 24. júna od 19:00 nášho času, počas War Table streamu.

Zdroj: Square Enix

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk