RECENZIA: NHL 22 - Frostbite konečne prichádza

RECENZIA: NHL 22 - Frostbite konečne prichádza

Pamätáte si na tú rozprávku o engine Frostbite a NHL? Áno, tú, o ktorej snívame už pekných pár rokov? Nuž, neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Ako by povedal jeden nemenovaný slovenský futbalista: „This is my sen and now is realita.“ Už dlhšiu dobu som v niečo také ani nedúfal a keď EA Sports pri predstavení NHL 22 ukázali, že ten dlhý čas pracovali na tom, aby všetko fičalo na novom engine, neveril som vlastným očiam a ušiam. Niečo v mojom vnútri ma však varovalo, aby som bol obozretný. A to, čo mi šepkalo, aby som až príliš nesníval, malo tak trochu pravdu.

 
RECENZIA: Hot Wheels Unleashed - Miniatúrne preteky

RECENZIA: Hot Wheels Unleashed - Miniatúrne preteky

V dnešnej dobe je pretekárskych hier veľká hŕba. Mnoho z nich sa snaží priniesť neuveriteľnú grafiku, simuláciu a vyžaduje skutočné volanty pripojené k PC či konzole. Iné sa zas na nič nehrajú a prinášajú arkádovosť a zábavu. Práve do druhej skupiny môžeme s pokojným svedomím zaradiť Hot Wheels Unleashed. Má však „simulácia Angličákov“ na to, aby obstála aj v súčasnosti?

 
RECENZIA: Balan Wonderworld – takto sa to nerobí do psej matere!

RECENZIA: Balan Wonderworld – takto sa to nerobí do psej matere!

Plošinovky milujem a vyrastal som na nich. Mám rád najmä tie dvojrozmerné, ale aj tie, ktoré sa snažili pridať aj ten tretí rozmer. Hoci pri transformácii do 3D to zo začiatku bol celkom „pôrod“, časom sa vyprofilovali do skvelých sérií, ako sú napríklad Crash Bandicoot, Spyro, či dokonca Super Mario 64. V dnešnej dobe so všetkými možnými nástrojmi snáď nie je problém vytvroriť dobrú platformovku. Alebo sa mýlim?

 
 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk