Football Manager 2023 na PlayStation 5 bol odložený v hodine dvanástej

Football Manager 2023 na PlayStation 5 bol odložený v hodine dvanástej

 

Ostatné verzie prídu podľa plánu.

Vo včerajšom prehľade novembrových hier sme sa venovali aj hre Football Manager 2023, ktorá sa v tomto roku objaví po prvýkrát v histórii na PlayStation 5. Bohužiaľ sa však zdá, že séria nevykročí tou správnou nohou.

Vývojárske štúdio Sports Interactive a vydavateľstvo SEGA totiž oznámili, že PlayStation 5 verzia bola odložená a to kvôli „nepredvídateľným komplikáciám, ktoré sa objavili počas procesu schvaľovania hry.“

Štúdio dodalo, že hru stále plánujú vydať na PlayStation 5, no v súčasnosti nevie prezradiť, kedy ten moment nastane, no hráčom začalo vyplácať peniaze za predobjednávky späť: „Tento výsledok nás sklamal a spolu s našimi partnermi sme na ňom niekoľko týždňov neúnavne pracovali, aby sme ho vyriešili. Rozhodnutie o odklade bolo obzvlášť ťažké, pretože zahŕňa zadržanie skvelej hry, na ktorej množstvo talentovaných ľudí v rámci SI dlhší čas nesmierne tvrdo pracovalo. Budeme aj naďalej robiť všetko, čo je v našich silách, aby sme túto hru dostali do rúk hráčov PS5 čo najskôr."

Na zvyšné platformy (PC, Xbox, Game Pass a Nintendo Switch) príde hra podľa pôvodne plánovaného dátumu vydania a teda 8. novembra.

Zdroj: SI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk