Square Enix ohlasuje pokračovanie The World Ends With You

Square Enix ohlasuje pokračovanie The World Ends With You

 

Kult ožíva!

Jedno z najoriginálnejších RPG všetkých čias a bez pochyby to najlepšie RPG, aké sa kedy objavilo na pôvodnom Nintendo DS, sa po 14 rokoch vracia! Square ohlasuje NEO: The World Ends With You.

Za nie príliš objavným názvom sa schováva hra, ktorá vyjde na PlayStation 4 a Nintendo Switch budúci rok v lete. Pokračoavnie bude tentokrát plne v 3D grafike, pričom, a to je najdôležitejšie, stále si bude zachovávať ten svoj typický komixový, trocha pokrútený, vizuálny štýl. NEO sa bude znova odohrávať v Tokijskej Šibuji, kde Reaperi znova rozohrajú zvrátenú hru na život a smrť. Pôvodný súbojový systém bol vcelku originálny, odohrával sa na dvoch obrazovkách handheldu a ovládali ste ho stylusom, no zhľadom na to, že ani Switch a ani PS4 nemajú takúto featúrku, musel byť v prípade pokračovania prepracovaný. Súboje teraz pripomínajú viac hack and slash, no na detaily si ešte budeme musieť počkať.

Hlavnou postavou tu bude chlapec menom Rindo. Uvidíme, či sa vyrovná dnes už legendárnemu bojovníkovi Neku z prvého dielu.

Zdroj: Square Enix

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk