Marvel’s Avengers prichádza zachrániť Kate Bishop

Marvel’s Avengers prichádza zachrániť Kate Bishop

 

A príde ešte v tomto roku.

Marvel’s Avengers zatiaľ nenapĺňa vysoké očakávania. Hra sa síce predávala solídne, no pre looter hru je veľmi dôležité si hráčov aj udržať. A práve tu narazila kosa na kameň. Hra trpí podobnými pôrodnými bolesťami ako konkurenčné looter hry a vzhľadom na to, že na trhu existujú vhodné alternatívy (nie ako v časoch prvého Destiny), tak hráči húfne odchádzajú.

Na PC momentálne hra nedosahuje ani 1000 hráčov počas „peak“ hodín a na Xboxe už dávno vypadla z rebríčka TOP 40 najpopulárnejších hier na konzole. A tak sa začínajú záchranárske práce, ktoré započali pridaním nového hrdinu.

A ten príde ešte počas roka 2020 a bude mať podobu Kate Bishop. Dabuje ju Ashly Burch, ktorú možno poznáte ako Aloy z Horizon: Zero Dawn a jej hlavnými zbraňami sú luk a šíp, no oproti „mužskému Hawkeyovi“ Clintovi Bartonovi má vlastné schopnosti, ktoré ju odlišujú v boji.

Update príde 8. decembra ako prvá časť nového príbehu Taking AIM, ktorý taktiež prinesie nového protivníka, Super Adaptoid. Taking AIM bude následne dokončený začiatkom roka 2021 a príchodom Clinta Bartona.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk