„Pre hráčov“ – Peniaze Sony uzamkli Spider-Mana v Marvel’s Avengers ostatným

„Pre hráčov“ – Peniaze Sony uzamkli Spider-Mana v Marvel’s Avengers ostatným

 

Rovnaká suma, no menšia porcia hry.

Včera sa objavili špekulácie o tom, že Sony, nakoľko má veľmi rado hráčov, sa rozhodlo zaplatiť vydavateľstvu Square Enix, aby v chystanej superhrdinskej hre Marvel’s Avengers uzamkli postavu Spider-Mana exkluzívne na Playstation platformách. A ak ste do posledného momentu dúfali, že to tak nebude, tak bohužiaľ máte smolu.

Sony totiž dnes oficiálne potvrdilo, že to tak bude. To znamená, že ak si kúpite hru na PC, Xbox One alebo Google Stadia, tak dostanete za rovnakú sumu menej hry, ako vaši Playstation kamoši. Navyše, podľa toho, ako je správa formulovaná to vyzerá, že nejde o časovú exkluzivitu postavy, ale o plnú exkluzivitu, čo znamená, že Spider-Man sa na ostatných platformách neobjaví nikdy.

Aj by sme povedali, že gratulujeme, ale v tomto prípade asi nie je k čomu.

Najsmutnejšie na celej situácii je, že na tento dosť trápny krok koniec-koncov doplatia aj Playstation hráči. Tým, že Spider-Man bude exkluzívne DLC na Playstation platformy, tak táto postava nebude žiadnym spôsobom môcť zasahovať do hlavného deja hry. Niečo, ako keď si Sony platila exkluzívne striky v Destiny sérii, čo spôsobilo, že tieto striky nikdy nezasiahli do „Nightfall“ rotácie práve kvôli exkluzivite.

Spider-Man priplachtí na Playstation platformy v nekonkretizovanom čase po vydaní.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk