Hawkeye sa pridá k herným Avengerom, no až po vydaní hry

Hawkeye sa pridá k herným Avengerom, no až po vydaní hry

 

Live service v plnej paráde.

Štúdio Crystal Dynamics včera odvysielalo druhé vydanie svojej (asi) pravidelnej relácie War Table, ktoré sa venuje ich chystanej superhrdinskej hre Marvel’s Avengers. Hlavné témy War Table 2 boli jednoznačné: blížiaca sa BETA a taktiež aj predstavenie nového hrdinu.

V bete hry sa dočkáte niekoľkých „hero misií“ a taktiež aj veľkej kooperatívnej Warzone misie. A nebude ich málo. Vývojári sľubujú, že pri testovaní sa dočkáte celkového množstva 20 misií. A ak vás zaujíma, či a kedy si budete môcť zahrať betu, tak nižšie je prehľadný článok so všetkými dôležitými dátumami.

Nakoľko ide o live service hru, tak je jasné, že vydanie hry je iba začiatok cesty a vývojári majú už teraz pripravenú celkom veľkú nálož nového obsahu. A tak predstavili prvého hrdinu, ktorý do hry pribudne po vydaní. A nie je nim nikto iný, ako Clint Barton, alebo Hawkeye.

Hawkeye bude do hry pridaný cez samostatné misie a kooperatívne módy, ktoré budú oddelené od hlavnej kampane a podľa vývojárov ide o prvého z množstva hrdinov, ktorí do hry pribudnú. Samozrejme, zdarma.

Poslednou, no už menej dôležitou správou je, že Marvel’s Avengers sa dočkajú crossoveru s hrou Fortnite. Ak si teda chcete zahrať za Hulka ešte pred vydaním tejto hry, tak budete mať možnosť vo Fortnite.

Marvel’s Avengers vychádza 4. septembra 2020.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk