Marvel’s Avengers ponúkne nekonečné možnosti úprav, co-op, mikrotransakcie a hlavne superhrdinov

Marvel’s Avengers ponúkne nekonečné možnosti úprav, co-op, mikrotransakcie a hlavne superhrdinov

 

Čo sme sa dozvedeli vo včerajšom streame?

Včera sme sa dočkali prvého streamu s názvom War Table, ktorého úlohou je bližšie nám pred vydaním predstaviť očakávanú superhrdinskú hru Marvel’s Avengers od štúdia Crystal Dynamics. Výsledkom toho bol takmer polhodinový stream s náložou nových informácií. Takže si ich poďme postupne rozobrať.

Najprv sme sa dočkali príbehového traileru v ktorom sme videli Kamalu Khan po udalosti, ktorá sa nazýva A-Day. Išlo o deň, kedy sa pokazilo všetko čo sa mohlo a Avengers sa ocitli „mimo služby.“ Teraz však prichádza nová hrozba – Modok, ktorý dokáže ovládať stroje vlastnými myšlienkami. Modok je šéfom organizácie AIM, ktorá sa prostredníctvom manipulácie a pod rúškom výskumu rozšírila po celom svete.

Taktiež sme sa dočkali ukážky tzv. Hero Mission. Ide o misie určené pre jedného hráča, kde budeme ovládať konkrétneho superhrdinu. V ukážke sme sa dočkali misie v ktorej sme sa chopili Thora. Vo videu máme možnosť vidieť súbojový systém zameraný na kombinovanie rôznych útokov, kombá a používanie špeciálnych schopností. Čo sa týka schopností, každý superhrdina má k dispozícii niekoľko útokov a tri schopnosti – attack, support a Ultimate. Každý hrdina má navyše vlastný strom schopností s novými útokmi a samozrejme aj plný RPG systém s lootom, ktorý dodáva ďalšie schopnosti a možnosti navyše. Ide teda o celkom komplexný systém na pomery „obyčajnej“ superhrdinskej hry.

Samozrejmosťou bude aj odomykanie vizuálnych úprav hrdinov a nakoľko Marvel komiksy siahajú desiatky rokov dozadu, tak je skutočne z čoho vyberať. Niektoré kostýmy sa budú dať získať hraním no niektoré budú vyžadovať, aby ste načreli do svojich peňaženiek. Autori však na oplátku sľubujú pravidelnú nádielku nového obsahu zdarma a zároveň že žiadna z mikrotransakcií nebude ovplyvňovať hrateľnosť.

Vrcholom hry budú tzv. War Zones misie, ktoré budú primárne kooperatívne. Ak sa vám nechce spájať sa s troma ďalšími živými hráčmi, tak role ďalších hrdinov v misii preberie AI. Z toho, čo prezradili autori to vyzerá ako Strike misie z Destiny univerza – dlhšia misia na konci ktorej je boss.

Marvel’s Avengers vychádza 4. septembra 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk