Capcom chystá remake Resident Evil 3: Nemesis na rok 2020!
Fáma

Capcom chystá remake Resident Evil 3: Nemesis na rok 2020!

 

Prichádza ohavný Nemesis.

Youtuber a herný insider Spawn Wave uverejnil včera informáciu o tom, že Capcom nie len že chystá remake Resident Evil 3: Nemesis, ale že vydanie tohto remaku je dokonca naplánované na rok 2020. Spawn Wave má navyše veľmi dobrú históriu leakov (napríklad leakol spoluprácu From Software a G. R. R. Martina na hre Elden Ring) a navyše o remaku tretieho dielu sa hovorí už dlhšiu dobu.

Remake má údajne fungovať na rovnako engine ako remake Resident Evil 2 a bude vydaný na PC, Xbox One a Playstation 4. Či však príde začiatkom roka ako Resident Evil 2, to sa nevie. Taktiež sa nevie, kedy príde k oficiálnemu ohláseniu hry, no je celkom reálna šanca, že hru uvidíme na The Game Awards v decembri.

Pôvodná hra Resident Evil 3: Nemesis vyšla v roku 1999 na Playstation a postupne sa objavila aj na platformách PC, Dreamcast a GameCube a s priemerom 88/100 sa radí medzi tie najlepšie hodnotené hry v sérii.

Popri tom má Capcom vo vývoji aj nedávno ohlásenú kooperatívnu hru zo sveta Resident Evil s názvom Project Resistance a stavili by sme zopár prstov z pravej ruky, že niekde už kuchtia aj regulárny ôsmy diel série.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk