„Nová“ PlayStation konzola bude skutočne klasickou verziou konzoly

„Nová“ PlayStation konzola bude skutočne klasickou verziou konzoly

 

Bez možnosti pripojenia na PSN alebo internet a bez ďalších hier.

Sony prekvapila mnohých predstavením PlayStation Classic. Táto PlayStation verzia Nintendo NES a SNES Classic konzol prinesie 20 hier, dva ovládače a HDMI kábel za 100 € už 3. decembra 2018.

Medzi týmito hrami bude Final Fantasy VII, Jumping Flash!, Tekken 3, R4: Ridge Racer Type 4 a Wild Arms. Ďalších 15 je neznámych.

Sony tak dostala o svojej chystanej konzole otázky, ktoré chcú vedieť aj hráči. Napríklad to, či tých 20 hier je konečné číslo, alebo či na konzole bude možné nejaké pripojenie na PSN, alebo napríklad podpora trofejí.

Sony prezradila, že 15 zvyšných hier neprezradila kvôli tomu, že v každom regióne budú ku konzole pridané iné hry. „20 titulov bolo vybraných na základe popularity medzi fanúšikmi konzoly. Ale treba dodať, že pre rôzne regióny sú urobené samostatné zoznamy hier.“

Taktiež sme sa dozvedeli, že nič podobné ako podporu trofejí očakávať nemáme. S tým sa spája aj absencia akéhokoľvek možného pripojenia na PSN. A čo sa týka potenciálneho pridania ďalších hier? Vraj nemáme dúfať, pretože žiadna podpora konzoly v podobe nových hier plánovaná nie je.

Zdroj: ign.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk